Kıvanç Tatlıtuğ Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kıvanç Tatlıtuğ Fan

Kıvanç Tatlıtuğ Severlerin Buluşma Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz

+11
eda33mersin
tatlıtuğ11
leyla
Berra
şeyma
busra2024
Kv@nç & I3u$ra )
Kivancs_Baby
Kıvanc_Sevda
kıvanç_kaan
Kıvanç_admin
15 posters
YazarMesaj
Kıvanç_admin
Admin
Kıvanç_admin

Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz Empty
MesajKonu: Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz   Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 6:55 pm

Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündüklerinizi Burdan Paylaşın..
https://kivanctatlitug.forummotion.com
kıvanç_kaan

kıvanç_kaan

MesajKonu: Geri: Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz   Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 6:38 pm

kıvanç abinin oyunculuğunu çok beğeniyorum.aşk rollerini süper yapıyo..
başarılarının devamını diliyorum.
Kıvanc_Sevda

Kıvanc_Sevda

MesajKonu: Geri: Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz   Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 10:22 am

ainen kaan sna katılıorum..oyunculuğu muhteşem..
gözleri de spr... Wink onu anlatacak kelime yk bence...insan bu kdr şirin tatli olabilir mi yha... sunny
gülüşüne hastayım bu arada heheheheh Wink
Kivancs_Baby

Kivancs_Baby

MesajKonu: Geri: Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz   Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 4:06 pm

aşkıma her rol yakışıyo ya:D
http://www.sedefavci.net
Kv@nç & I3u$ra )

Kv@nç & I3u$ra )

MesajKonu: Geri: Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz   Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 7:42 pm

tabki her rol yakısır ona cnm o bnm yha paylaşım için saol Very Happy
busra2024

busra2024

MesajKonu: Geri: Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz   Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 5:01 pm

nasıl başlicağımı bilemiyorum.sen nasıl bir yaratıksın?sana bakınca tüylrim diken diken oluyo.bir insan karşındakini bu kadarmı etkiler be kardeşim.yeter artık bu kadar harika olma.insan sana bakınca güzelliğinden ürküyor.ben güzel bi kızım biraz da zorum yani ilk kez bi erkeğe bu kadar çok iltifat ediyorum seçiciyim yani oldukça.ama sana gelince şöyle bi duruyorum ve sana söylüyorum sana aşığııııııııııııııııııııııııııııım.seni bir kere görsem bana yeter.öyle çok şey istemiyorum.bi kaç saat beraber bi yerde otursak bana yeter.bana dünyayı vermiş olursun.bana bi kere yakından bak yeter.güzelim yanınnada yakışırım korkma. Laughing ne olur duy sesimi.mesajı okuyup tebessüm edip diğerine geçme.bi cevap ver yteeeeeeeeeeeer..e postamı veriyorum bir umut işte busra202009@hotmail.com.numaramıda veriym sesini bile duysam yeter.05059015153.seni seviyorum...
şeyma

şeyma

MesajKonu: Geri: Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz   Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 5:23 pm

çoook tatlı
Berra

Berra

MesajKonu: Geri: Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz   Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 2:48 pm

Kıvançım muhteşem biri tam anlamıyla harika,oyunculuğuda süper
herşeyin en güzelini en iyisini hak ediyo
hep mutlu olmasını dilerim
Aşkım benim seni çok seviyorum

En son Berra tarafından Ptsi Nis. 20, 2009 10:26 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
leyla

MesajKonu: Geri: Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz   Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz Icon_minitimeÇarş. Nis. 15, 2009 2:59 pm

bence harika bir oyuncu:)
tatlıtuğ11

tatlıtuğ11

MesajKonu: Teşekkürler   Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz Icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2009 4:45 pm

Hepinize Yorumlarınız İçin Ayrca Teşekkür Ediyorum,Fakat Daha Seviyeli Sohbetler Olursa Memnun Olurum
eda33mersin

MesajKonu: Geri: Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz   Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 11:10 pm

bnm için hem brad pitt hemde david beckham ama bn onu kıvanç haliyle daha çok seviyorum
neroosh17

neroosh17

MesajKonu: Geri: Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz   Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz Icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 11:27 pm

televizyon çok az izlerim fakat Kıvanç Tatlıtuğ'u izlemek ayrı bir keyif veriyor bana.alışılmışın dışında bir güzellik ve sıcaklık var.o yüzden kendisini çok ama çok seviyorum.inşallah çok daha yükselir istediği her alanda.ve bunu kesinlikle yapacaktır...bir de ben görebilsem keşke onu,böyle bir şansı yakalamak istiyorum
zhenya

zhenya

MesajKonu: Geri: Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz   Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 11:06 am

kıvanç tatlıtuğ; "menekşe ile halil" den sonra, böyle bi projede yer almayı nasıl kabul etmiş hayret doğrusu. çünkü bu rol, daha önce oynadığı karakterlerin çok dışında. ülkemizdeki televizyon seyircisinin de durumu ortada. yani, "hayal" ile "gerçeği" birbirinden ayıramıyorlar.

kıvanç tatlıtuğ, bi oyuncu olarak, büyük cesaret göstermiş, bu rolü kabul etmekle.(keza, beren saat de öyle) bu cesaretinden ötürü kendisini tebrik etmek isterim. kıvanç tatlıtuğ, iyi bi oyuncuydu zaten; ama bu rolün de üstesinden gelerek, farklı karakterleri de oynayabildiğini gösterdi bizlere. kendini tekrar etmedi diğerleri gibi. kendisini bundan sonrada farklı rollerde görürüz umarım.

ama ben yine de çok çok iyi yazılmamış"kötü" karakterlerde görmek istemem kendisini. hüzünlü, romantik aşık rolleri çok yakışıyor çünkü kendisine.
Duygu

Duygu

MesajKonu: Geri: Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz   Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 9:29 pm

yaa allahım sana söyleyecek kelime bulamıyorum ya çok aşığımm sana çok seviyorum seni ya çok tatlısın aşkımmmm bitanem herşeyim ya dizide bile beren saatten kıskanıyorum seni böyle bişey varmı ya:) bi kere görsem elini tutsam yeter bana offff .....
Ll'kvnc

Ll'kvnc

MesajKonu: Geri: Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz   Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 10:25 pm

nasıl anlatabilirim ki aklıma inan hiç birşey gelmiyor.. çünkü GERÇEK sevgi böyle birşey.. seversin sevgini anlatamazsın. SEVGİYİ anlatmak için sayfalarca yazıya gerek duymuyorum uzattıkça anlamsızlaşıyor, abartılı oluyor. bu yüzden kısaca SENİ SEVİYORUM MELEĞİM ♥
Duygu

Duygu

MesajKonu: Geri: Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz   Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 10:34 pm

offfff oofffffffff bi kere görsem yeter çok seviyorum ya HERŞEYİM Crying or Very sad

Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Düşündükleriniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-