Kıvanç Tatlıtuğ Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kıvanç Tatlıtuğ Fan

Kıvanç Tatlıtuğ Severlerin Buluşma Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'TATLITUĞ BENİM AĞABEYİM!'

YazarMesaj
Berra

Berra

'TATLITUĞ BENİM AĞABEYİM!' Empty
MesajKonu: 'TATLITUĞ BENİM AĞABEYİM!'   'TATLITUĞ BENİM AĞABEYİM!' Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 2:42 pm

Aşk -I Memnu Dizisinde Nihal'i Hazal Kaya Trendy Dergisine Geleceğe Yönelik Planlarını Anlattı...

AŞK-I MEMNU DİZİSİNDE NİHAL'İ HAZAL KAYA TRENDY DERGİSİNE GELECEĞE YÖNELİK PLANLARINI ANLATTI...
Dizide evin kıskanç kızını canlandıran Hazal Kaya, Nihal'e bazı yanlarının benzediğini belirterek "Nihal çok kıskanç bir kız, benimde sahiplenme yönüm vardır ama Nihal kadar kıskanç değilim. Aşık olduğumu belli edebilirim. Nihal gibi herşeyi içine atan bir yapım yok ama bende en az Nihal kadar duygusalım" dedi.

Rol arkadaşı ve dizideki aşık olduğu Behlül'ü canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ'u ağabey gibi gördüğünü anlatan Kaya "O çok temiz kalpli bir insan, oyunculuk anlamında, insani anlamda çok şey paylaşıyoruz. Kıvanç'ın hayranlarından ondan uzak durmama dair tepkiler aldığım oldu. Bazıları da çok yakıştığımızı söylüyor" diye konuştu.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-