Kıvanç Tatlıtuğ Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kıvanç Tatlıtuğ Fan

Kıvanç Tatlıtuğ Severlerin Buluşma Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SEVGİLİM BENİ KISKANMAZ

2 posters
YazarMesaj
Berra

Berra

SEVGİLİM BENİ KISKANMAZ Empty
MesajKonu: SEVGİLİM BENİ KISKANMAZ   SEVGİLİM BENİ KISKANMAZ Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 3:02 pm

SEVGİLİM BENİ KISKANMAZ

Aşk -I Memnu Dizisinde Bol Bol Öpüşen Beren Saat, Bülent İnal'ın Kendisini Kıskanmadığını Söyledi..

AŞK-I MEMNU DİZİSİNDE BOL BOL ÖPÜŞEN BEREN SAAT, Bülent İnal'IN KENDİSİNİ KISKANMADIĞINI SÖYLEDİ..
Reyting rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter'i Beren Saat, Hülya Avşar'ın Türkmax'taki programına konuk oldu. Genç yıldız, Avşar'ın 'Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaşıyor musun? Özel hayatta onun kız arkadaşı senin de erkek arkadaşın arasında kıskançlıklar oluyor mu?' sorusunu şöyle yanıtladı: 'Sanmıyorum, yani ben Bülent'le hiç öyle bir şey yaşamıyorum, karşı tarafta da olduğunu sanmıyorum. Dördümüzün de oyuncu olması, set ortamını, yılgınlığımızı, yorgunluğumuzu bilmemiz, kıskançlık durumunu ortadan kaldırıyor.' Aşk-ı Memnu dizisinin lüks bir set ortamının bulunduğunu söyleyen Beren Saat, günde 12-14 saat civarı çalıştıklarını söyledi.
kıvanc_burak

kıvanc_burak

SEVGİLİM BENİ KISKANMAZ Empty
MesajKonu: Geri: SEVGİLİM BENİ KISKANMAZ   SEVGİLİM BENİ KISKANMAZ Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 8:52 pm

beren güzelim sen kıvançla öpüşmeye devam et sevgilin kızıyomu kızmıyomu onu ssonra görürüz......

SEVGİLİM BENİ KISKANMAZ
1 sayfadaki 1 sayfası