Kıvanç Tatlıtuğ Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kıvanç Tatlıtuğ Fan

Kıvanç Tatlıtuğ Severlerin Buluşma Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kıvanç`ı neden öptüm?

+2
Kıvanc_Sevda
Kıvanç_admin
6 posters
YazarMesaj
Kıvanç_admin
Admin
Kıvanç_admin

Kıvanç`ı neden öptüm? Empty
MesajKonu: Kıvanç`ı neden öptüm?   Kıvanç`ı neden öptüm? Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 2:32 pm

TAM kapıdan çıkıyordum ki, Ekin (ilavelerimizin en keyifli haberlerini yapan dünya güzeli bir arkadaştır) atıldı `Onu benim için öper misin?` diye. `Tamam` dedim. Annem aradı, merak etmiş röportajı kiminle ...

TAM kapıdan çıkıyordum ki, Ekin(ilavelerimizin en keyifli haberlerini yapan dünya güzeli bir arkadaştır) atıldı `Onu benim için öper misin?` diye. `Tamam` dedim. Annem aradı, merak etmiş röportajı kiminle yapıyorum diye. `Kıvanç`la deyince `Aaa, öp onu benim için` dedi, `Ne kadar güzel bir çocuk o` diye de ekledi.

Bir kız arkadaştan mesaj geldi telefonuma `Kıvanç`ı öp benim için lütfen`... Söz konusu fotoğraf, hayatımdaki kadınları mutlu etmek için çektirilmiştir! Bu kadarını da hoşgörün artık, yaşlı başlı adamların gencecik kızları `en seksi kadın` ilan etmesinden ve torunu yaşlarındaki kızlarla flört etmelerinden iyidir.

Üstelik bizim aramızda sadece birkaç yaş fark var ve onu öpmek istediğimi söyleyince, yanağını dudaklarıma dayayan da Kıvanç Tatlıtuğ`un, ta kendisidir. Kıvanç Tatlıtuğ için şu kadarını söyleyebilirim; hayatı boyunca erkekler kendisinden nefret edecek haberi olsun! Ama yine hayatı boyunca ninesi yaşında kadınlar bile onu öpmekten kendilerini alıkoyamayacaklar! Kıvanç`ı beğenmek çok basit, çünkü o tüm cazibesi ve çekiciliği ile karşınızda duruyor, bu çocuk oyuncu değil de taksi şoförü olsa, arabadan inerken yanağına yapışıverirsiniz. Ama bazı erkekleri yakışıklı ve çekici yapan; hayatta durdukları yer, kadına davranış biçimi ve başarılarıdır. Diğer erkekler de bu farkı anlamaya çalışır ama başaramazlar. Geçen hafta İzmir`den dönerken sohbet ettik yan koltuktaki yolcuyla. Tanışma faslı; ardından laf lafı açtı ve `Siz kadınlar Özcan Deniz`i neden beğenirsiniz?`e geldi. 35 yaşlarında, üniversite mezunu ve iyi bir işe sahip bu adam, beni kınıyordu. `Siz kadınları hiç anlamıyorum` dedi. `Neresini beğenirsiniz Özcan Deniz`in?` Eski ve şimdiki kız arkadaşının da beğendiğini ekledi ve bu duruma çok şaşırdığını.

Kadınların kimi ne için beğendiğini veya kendi düşündüklerimi anlatacaktım ama İstanbul`a gelmiştik artık.

Özcan Deniz röportajımdan sonra benzer mailler gelmişti `Adamı amma da abartmışsınız, amma da şişirmişsiniz...` diyen. Kadın okuyucu ise teşekkür mesajları atmıştı, `Okumaya doymadık` mealinde. Erkek okuyucu için bir daha açıklayayım o halde; `Kadınlar sadece yakışıklı diye beğenmez bir adamı, yaptıkları, hissettirdikleri, başarıları` etkendir. Daha önce yazmıştım bir zamanlar Mesut Yılmaz, Ahmet Mete Işıkara ve Hıncal Uluç kadınların en seksi bulduğu isimler arasında yer alıyordu. Bu isimleri bir de Özcan Deniz`le kıyaslarsanız; Ahmet Mete Işıkara değil ama Özcan`açık ara` önde gider. Erkekler bir kadını dış görünüşüne bakarak ya beğenir ya beğenmez. Kadının dili, dini, ırkı, mesleği, eğitim durumu hiç farketmez. Ben bugüne kadar bir erkeğin, bir kadını `Senin eğitim durumun yeterli değil` diye reddettiğini veya seksi bulmaktan vazgeçtiğini duymadım. Uçak arkadaşım bir de `Kadınlar başka bir kadını asla beğenmez hep bir kusur bulur, kıskanır` dedi. Peki kendisi de aynı şeyi yapmıyor muydu acaba, Özcan Deniz`i kıskanmıyor muydu içten içe?

Evet milyon kere evet, kıskanıyordu! Kıskanmaya da devam edecekti çünkü yeni nesil erkek oyuncular o kadar yakışıklı, yetenekli ve sempatikler ki, insana saç baş yoldurur gerçekten. Annem, kız arkadaşlarım, uçak arkadaşımın sevgilisi ve tüm kadınlar adına, bir iyilik yaptım kendime ve röportaj yaptığım Kıvanç Tatlıtuğ`u öptüm. Korkmayın, kurbağaya dönüşmedi; o da beni öptü...

03.10.2005

2005-10-03 Akşam
https://kivanctatlitug.forummotion.com
Kıvanc_Sevda

Kıvanc_Sevda

MesajKonu: Geri: Kıvanç`ı neden öptüm?   Kıvanç`ı neden öptüm? Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 7:48 pm

ne mutlu ona yha keşke bn de öpebilsem..eet çk tatli biri aşkım yha...
paylaşım için saol tatlim.. Smile
Kivancs_Baby

Kivancs_Baby

MesajKonu: Geri: Kıvanç`ı neden öptüm?   Kıvanç`ı neden öptüm? Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 4:08 pm

Kıvanc_Sevda demiş ki:
ne mutlu ona yha keşke bn de öpebilsem..eet çk tatli biri aşkım yha...
paylaşım için saol tatlim.. Smile
http://www.sedefavci.net
Kv@nç & I3u$ra )

Kv@nç & I3u$ra )

MesajKonu: Geri: Kıvanç`ı neden öptüm?   Kıvanç`ı neden öptüm? Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 1:11 am

aynı şekilde katılıorm size keske bnde öpebilsem askım bnm
saol cnm Very Happy:D
Berra

Berra

MesajKonu: Geri: Kıvanç`ı neden öptüm?   Kıvanç`ı neden öptüm? Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 2:20 pm

ahhh ahhh nerde o günler
NiDaNuR^^^KıVaNç

NiDaNuR^^^KıVaNç

MesajKonu: Geri: Kıvanç`ı neden öptüm?   Kıvanç`ı neden öptüm? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 3:33 pm

İnşallah bir gün ALLAH nasip eder... (AMİN)I love you I love you I love you SENİ ÇOK SEVİYORUM KIVANÇ I love you I love you I love you

Kıvanç`ı neden öptüm?
1 sayfadaki 1 sayfası